روانشناسی عمقپادکست ها

این رفتار با فرزند از سوی بزرگترها ممنوع است!!؟؟

به فرزندت نگو که تو خاص هستی

والدین و اطرافیان بسیاری از اوقات بجای اینکه عزت بنفس و یا اعتماد بنفس اعطا کنند بنحوی دیگر حالتی القایی را در فرزندان ایجاد مینمایند که او در آن حال احساس منحصر بفرد بودن  و متمایز از بقیه بودن در خود احساس مینماید.

تو خاص هستی

تو تکی بین …

بین هم سن و سالانت تو از همه سر بودی و هستی

از تو همیشه انتظار بیشتری رفته و میره چون تو خاص هستی و منحصر بفردی

این قبیل سخنان به فرزندان در سنین نوجوانی باعث میشود که موجبات عوارضی را در زندگی او فراهم آورد که باعث بی ثمری و بدون دستاورد در زندگی بمانند.

این رفتار با فرزند از سوی بزرگترها ممنوع است!!؟؟ روانشناسی عمقچرا که در اغلب موقعیت هایی که باید کاری را بطور معمول از صفر شروع و بطور تدریجی آن را رشد دهند این اشخاص در بزرگسالی و یا جوانی بدلیل توهم خاص بودن از قبول و انجام بسیاری از کارها سرباز میزنند چون در شان خودشون نمیبینند

این رفتار با فرزند از سوی بزرگترها ممنوع است!!؟؟ روانشناسی عمقو در آخر نه اون کار و نه هیچ کار دیگری را شروع و به اتمام نخواهند رساند و در نهایت بدون دستاورد زمان ها و موقعیت های خود را مدام از دست میدهند و بخاطر همین امور اخلاق و رفتارشان نیز تند و دارای عقده ها و مشکلات شدید حبس روانی و غرور و تکبر و بدرفتاری ها میگردند.

این رفتار با فرزند از سوی بزرگترها ممنوع است!!؟؟ روانشناسی عمقدر این فایل در این باره خواهید شنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

اعلامیه

کاربران گرامی طب ساختار شکن شما میتوانید با اطلاعات ورود در این سایت به وبسایت های جدید و بروزرسانی شده این پرتال بنام ضربان سلامت که مجموعه ای بزرگ و مورد نیاز برای شماست براحتی وارد شده و از امکانات فوق العاده ای که برایتان آماده نموده ایم بهره مند گردید با سپاس از همراهی تان