اخبار علمی در جهان علم

اپلیکیشن اندروید شرح قانونچه ی الطب در بازار منتشر شد!

شرح قانونچه

اپلیکیشن شرح قانونچه در بازار منتشر شد

اپلیکیشن شرح قانونچه

اپلیکیشن شرح قانونچه برترین شرح بر بزرگترین کتاب در موضوع طب و پزشکی

که استاد حکیم رضی به شرح و آموزش آن پرداخته است و هر هفته از طریق همین پلتفرم آپدیت بارگذاری مجلس جدید آن در اختیار شما علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

محتوای اپلیکیشن شرح قانونچه

 اپلیکیشن شرح قانونچه حکیم رضی دارای بخش صوتی شرح بر قانونچه که با کیفیت و سرعت بالایی برای شما تمام قسمت ها را پخش مینماید و تا کنون 14 قسمت از این شرح منتشر گشته است .

بخش مبانی طب دارای انواع مقالات و تعریفات

بخش مزاجشناسی دارای تعاریف و آنچه باید درباب شناخت این مقوله بدانید.

بخش اتصال به سایت های مربوطه

بخش اتصال به کتابخانه های موضوعی و کتب و رساله های خطی

بخش درختواره مبانی و اصطلاحات طب کهن و غیره میباشد.

تفاوت این شرح با شروح دیگر

تفاوت این شرح با دیگر شروح و تدریس ها روش منحضر بفرد استاد حکیم رضی است چرا که برای مثال در مبحث طبایع تطبیق هریک از طبایع با ترکیبات شیمیایی مانند سدیم و پتاسیم با ذکر دلایل کامل توسط ایشان بیان گردیده است .

امتیازات اپلیکیشن شرح قانونچه

از دیگر امتیازات این اپلیکیشن شرح قانونچه و البته خود این شرح  مبانی طبی و مباحث مجزا در دو بخش بنام مبانی طب و بخش مزاجشناسی است که در بخش مزاجشناسی تمام موارد مربوط در چندین فایل صوتی با کیفیت تدریس و شما را بی نیاز خواهد ساخت و در بخش دیگر بوسیله درختواره مبانی طب کهن با تمام اصطلاحات تخصصی و مهم بصورت فایل های متنی و تصویری برایتان بهترین و جدید ترین مطالب آماده شده است

دیگر امتیاز این برنامه برای آنهایی که اهل مطالعه میباشند اتصال مستقیم به دو کتابخانه طب و پزشکی فوق العاده و همچنین اتصال به یک موزه نسخ خطی آنلاین میباشد که کتب مختلف بخصوص کتاب شرح شده و صدها کتب خطی در موضوعات متعدد دیگر را بصورت کامل در اختیار داشته و بصورت تمام و کمال مطالعه فرمایند.

امتیاز دیگر این برنامه اتصال آن به بیش از 7 سایت کاملا تخصصی در موضوعات مهم و مورد نیاز شما اعم از طب و پزشکی و روانشناسی و علوم انسانی و سایت تخصصی پادگست های آموزشی و غیره و غیره است که بطور کل در مجموعه بزرگ اشارت واقع گردیده اند به مدیریت استاد حکیم رضی تامین و اداره میگردند.

.این برنامه بدون شک از بهترین برنامه ها در زمینه طب و پزشکی برای علاقه مندان و متخصصین میباشد .

بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا